Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter
za 02-12-2017 18:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - K.V.V. Lummen A Niv.1 PROV.U12-reeks B niv.2/1 Kampioenschap 1 2 C1 Bijnens J. Tsorakidis Dimitri Welkenhuysen Kris Vanlangenhoven A.
za 02-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt - Sporting Hasselt Runkst GEW.U6-reeks B Kampioenschap 6 6 D4 Vandevelde D. Bammens Geert Jimenez Michel Aanduiding Club
za 02-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - Fc Landen B Niv.1 PROV.U9-reeks F niv.2/1 Kampioenschap 5 1 D4 Sweron J. Houben Ken   Vanlangenhoven A.
za 02-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - Fc Landen A Niv.1 PROV.U9-reeks D niv.2/1 Kampioenschap 5 3 D5 Slechten Raf Peeters Johan   Debryune E.
za 02-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - Bilzerse Waltwilder V.V. A Niv.3 PROV.U8-reeks I niv.3/2 Kampioenschap 5 2 D6 Kempeneers G. Kremers Maarten   De Swert Arno
za 02-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - Bilzerse Waltwilder V.V. B Niv.3 PROV.U8-reeks J niv.3/2 Kampioenschap 5 4 D7 Christiaans P. Nauwelaers Ben   Aanduiding Jeugd
za 02-12-2017 12:15 F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 - K. Eendr. Stevoort A Niv.2 GEW.U10-reeks L niv.3/2 Kampioenschap 3 4 B1 Verding D. Van Baelen Walter Sandeman Ken Debryune E.
za 02-12-2017 12:15 F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 - K.F.C. Park Houthalen A Niv.3 PROV.U13-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 1 2 B1 Debruyne St. Greefs Luc   De Mesemaeker Jorgen
za 02-12-2017 15:00 F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 - K.V.V. Zepperen-Brustem Niv.2 PROV.U21-reeks B niv.3/2 Kampioenschap 1 2 B1 Debruyne St. Kindermans Serge   Van Wijk Kevin
za 02-12-2017 14:30 F.C. Torpedo Hasselt - Eendr. Henis PROV RES 3 Kampioenschap 5 6 A1 Joshua C. Vanstraelen Guy Vandebriel Luc  
za 02-12-2017 15:00 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 - Genker V.V. A Niv.2 PROV.U11-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 3 4 C1 Kempeneers G. Goossens Roel   Debryune E.
zo 03-12-2017 09:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 - K.F.C. Park Houthalen A Niv.2 PROV.U15-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 3 4 A1 Lemmens D. Welkenhuysen Kris Beenaerts Tom Van Roosbroeck Chelsey
zo 03-12-2017 10:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - Sk Thor Hasselt B Niv.2 GEW.U7-reeks I niv.2 Kampioenschap 5 6 D4 Houbrecht M. Riskin Elke Baeten Audrey Vanlangenhoven Alf.
zo 03-12-2017 11:15 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 - K.V.V. Zepperen-Brustem A Niv.2 PROV.U17-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 1 2 A1 Meuwis G. Buckinx Marc Defraine Filip Surinx Patrick
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type       Trainer Afgevaardigden  
za 02-12-2017 10:30 K.V.K. Wellen B Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 GEW.U7-reeks R niv.1 Kampioenschap       Theunissen B. Keupers Catherine    
za 02-12-2017 11:15 Jong Sint-Truiden Vv - F.C. Torpedo Hasselt U12(H) Vriendschappelijk       Bijnens J. Tsorakidis Dimitri Welkenhuysen Kris  
za 02-12-2017 10:00 K. Godsheide V.V. Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 GEW.U11-reeks I niv.2/1 Kampioenschap       Decoutere Eric Olaerts Bjorn    
za 02-12-2017 12:15 White Star Schoonbeek-Beverst A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 Gew.U11-reeks Q niv.3/2 Kampioenschap       Bervoets Stef Alejandro Jimenez    
za 02-12-2017 09:30 K.F.C. Sparta Kolmont A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 GEW.U7-reeks D niv.3/2 Kampioenschap       Haesevoets ST. Maris Lode    
zo 03-12-2017 10:00 White Star Schoonbeek-Beverst Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 GEW.U15-reeks C niv.1 Kampioenschap       BR.J - JC.PH. Vanrusselt Bart Drieghe Koen  
zo 03-12-2017 09:30 K.F.C. Helson Helchteren B Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 GEW.U15-reeks H niv.2/1 Kampioenschap       Saglimbeni G. Damiaans Roel Beenaerts Tom  
zo 03-12-2017 10:00 K.V.K. Wellen B Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.3 GEW.U10-reeks K niv.3/2 Kampioenschap       Slechters R. Steyvers Kris Sandeman Ken  
zo 03-12-2017 11:15 S.K. Heusden 06 Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 GEW.U17-reeks D niv.2/1 Kampioenschap       Vanthienen P. Hemelaar Jo    
zo 03-12-2017 14:30 Eendr. Henis - F.C. Torpedo Hasselt 2 PROV B Kampioenschap       Dendas Dominic Bouchet Jo    
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type       Trainer Afgevaardigden  
za 09-12-2017 14:30 K.M.R. Biesen - F.C. Torpedo Hasselt PROV RES 3 Kampioenschap       Joshua C. Vanstraelen Guy Vandebriel Luc  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter
zo 10-12-2017 14:30 F.C. Torpedo Hasselt - K.M.R. Biesen 2 PROV B Kampioenschap       Dendas Dominic Bouchet Jo   Aanduiding KBVB
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type       Trainer Afgevaardigden  
za 16-12-2017 14:30 E. Mechelen-Bovelingen-Opheers - F.C. Torpedo Hasselt PROV RES 3 Kampioenschap       Joshua C. Vanstraelen Guy Vandebriel Luc  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter
zo 17-12-2017 14:30 F.C. Torpedo Hasselt - E. Mechelen-Bovelingen-Opheers 2 PROV B Kampioenschap       Dendas Dominic Bouchet Jo   Aanduiding KBVB