Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter  
wo 18-10-2017 18:00 F.C. Torpedo Hasselt - Sp. Hasselt U15(H) Vriendschappelijk 1 2 B1 Saglimbeni G. Damiaans Roel Beenaerts Tom Vanlangenhoven Alf.  
wo 18-10-2017 18:00 F.C. Torpedo Hasselt - Rc Hades Hasselt U13(H) Vriendschappelijk 3 4 C1 Debruyne St. Greefs Luc   Theunis Erwin  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type       Trainer Afgevaardigden    
wo 18-10-2017 18:00 S.K. Herkenrode - F.C. Torpedo Hasselt U12(H) Vriendschappelijk       Bijnens J. Tsorakidis Dimitri Welkenhuysen Kris    
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type       Trainer Afgevaardigden    
do-19-10-2017 19:00 SK Tongeren - F.C. Torpedo Hasslelt U17 Vriendschappelijk       Meuwis Glen Buckinx Marc Defraine Filip    
                         
  Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter  
za 21-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - K. Daring Huvo Jeuk B Niv.1 PROV.U9-reeks F niv.2/1 Kampioenschap 5 6 D4 Sweron J. Houben Ken   Aanduiding Jeugd  
za 21-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - K. Daring Huvo Jeuk A Niv.1 PROV.U9-reeks D niv.2/1 Kampioenschap 5 6 D5 Slechten Raf Peeters Johan   Debruyne E.  
za 21-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - Fc Racing Boxberg B Niv.3 Gew.U11-reeks Q niv.3/2 Kampioenschap 1 2 B1 Bervoets Stef Alejandro Jimenez   Vanlangenhoven Alf.  
za 21-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - F.C. Alken A Niv.3 GEW.U7-reeks D niv.1 Kampioenschap 3 4 D5 Haesevoets ST. Maris Lode   Aanduiding Jeugd  
za 21-10-2017 12:15 F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 - S.K. Herkenrode Niv.1 GEW.U11-reeks I niv.2/1 Kampioenschap 1 2 B1 Decoutere Eric Olaerts Bjorn   Debruyne E.  
za 21-10-2017 15:15 F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 - Sk Thor Hasselt A Niv.2 GEW.U10-reeks L niv.3/2 Kampioenschap 1 2 B1 Verding D. Van Baelen Walter Sandeman Ken Debruyne E.  
za 21-10-2017 15:15 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.3 - K. H.I.H. Hoepertingen A Niv.2 GEW.U10-reeks K niv.3/2 Kampioenschap 3 4 B2 Slechters R. Steyvers Kris Sandeman Ken Aanduiding Jeugd  
zo 22-10-2017 9:15 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - K. Bokrijk Sport Niv.2 GEW.U15-reeks H niv.2/1 Kampioenschap 1 2 B1 Saglimbeni G. Damiaans Roel Beenaerts Tom Welkenhuysen Kris Drieghe Koen
zo 22-10-2017 10:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 - S.K. Rooierheide A Niv.2 GEW.U7-reeks I niv.1 Kampioenschap 3 4 D4 Houbrecht M. Baeten Audrey Carlier Eef Riskin Elke  
zo 22-10-2017 15:00 F.C. Torpedo Hasselt - K.F.C. Sparta Kolmont 2 PROV B Kampioenschap 5 6 A1 Hayen Wim Bouvchet Jo   Stas Stef (4)  
                      Yoney Furkan (3)  
                      Bosmans Ilka (3)  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Trainer     Afgevaardigden    
za 21-10-2017 11:15 Eendracht Termien A Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 PROV.U8-reeks I niv.3/2 Kampioenschap Kempeneers G.     Kremers Maarten      
za 21-10-2017 11:15 Eendracht Termien B Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 PROV.U8-reeks J niv.3/2 Kampioenschap Christiaans P.       Nauwelaers Ben Greefs Luc    
za 21-10-2017 12:30 K. Lutlommel V.V. A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 PROV.U13-reeks C niv.3/2 Kampioenschap Debruyne St.     Greefs Luc      
za 21-10-2017 13:00 Fc Maasland Noord Oost - F.C. Torpedo Hasselt U15(H) Vriendschappelijk Saglimbeni G.       Damiaans Roel Beenaerts Tom    
za 21-10-2017 13:00 Genker V.V. B Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 GEW.U12-reeks I niv.2 Kampioenschap BR.J - JC.PH.       Helmer Roeland Welkenhuysen Kris    
za 21-10-2017 15:00 K. Godsheide V.V. Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 GEW.U7-reeks R niv.3/2 Kampioenschap Theunissen B       Meeus Nataschaa Keupers Catherine    
za 21-10-2017 15:00 K. Park F.C. Houthalen Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 PROV.U21-reeks B niv.3/2 Kampioenschap Debruyne St.     Kindermans Serge      
za 21-10-2017 15:00 K.F.C. Sparta Kolmont - F.C. Torpedo Hasselt PROV RES 3 Kampioenschap Joshua C.       Vanstraelen Guy Vandebriel Luc    
zo 22-10-2017 9:30 S.K. Rooierheide B Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 GEW.U15-reeks C niv.1 Kampioenschap BR.J - JC.PH.       Vanrusselt Bart Drieghe Koen    
zo 22-10-2017 9:15 K.F.C.M.D.Halen A Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 GEW.U17-reeks D niv.2/1 Kampioenschap Vanthienen P.       Hemelaar Jo      
zo 22-10-2017 9:45 Jong Sint-Truiden Vv A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 PROV.U10-reeks C niv.3/2 Kampioenschap Houbrecht M.     Thoelen Maarten      
zo 22-10-2017 10:30 Sp. Hasselt - F.C. Torpedo Hasselt GEW.U6-reeks B Kampioenschap Vandevelde D.     Bammens Geert Jimenez Michel    
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Trainer     Afgevaardigden    
di-24-10-2017 19:30 Bilzerse Waltwilder - F.C. Torpedo hAsselt Postformatie Vriendschappelijk Eric - Dominique            
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter  
wo 25-10-2017 18:00 F.C. Torpedo Hasselt - Sp. Hasselt U12(H) Vriendschappelijk 3 4 C1 Bijnens J. Tsorakidis Dimitri Welkenhuysen Kris Debruyne Etienne  
wo 25-10-2017 18:00 F.C. Torpedo Hasselt - Sk Thor Hasselt U17(H) Vriendschappelijk 1 2 B1 Vanthienen P. Hemelaar Jo   Vanlangenhoven Alfons  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Kleedkamer Pein Trainer Afgevaardigden Scheidsrechter  
za 28-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt - K. Zonhoven V.V. B GEW.U6-reeks B Kampioenschap 1 2 A1 Vandevelde D. Bammens Geert Jimenez Michel Geen aanduiding  
za 28-10-2017 9:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - Sporting Hasselt Runkst B Niv.2 GEW.U7-reeks D niv.1 Kampioenschap 3 4 D4 Haesevoets ST. Maris Lode   Aanduiding Jeugd  
za 28-10-2017 12:15 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - Spouwen - Mopertingen B Niv.2 GEW.U12-reeks I niv.2 Kampioenschap 3 2 B1 BR.J - JC.PH. Helmer Roeland Welkenhuysen Kris Debruyne E;  
za 28-10-2017 12:15 F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 - K.F.C. Helson Helchteren A Niv.3 PROV.U13-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 1 4 B2 Haesevoets ST. Maris Lode   KBVB  
za 28-10-2017 15:00 F.C. Torpedo Hasselt - K.V.V. Hoeselt PROV RES 3 Kampioenschap 5 6 A1 Joshua C. Vanstraelen Guy Vandebriel Luc KBVB  
za 28-10-2017 15:15 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 - K.V.V. Weerstand Koersel A Niv.2 PROV.U10-reeks C niv.3/2 Kampioenschap 1 2 B1 Houbrecht M. Thoelen Maarten   Debruyne E.  
za 28-10-2017 15:15 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.3 - Jong Sint-Truiden Vv B Niv.2 GEW.U10-reeks K niv.3/2 Kampioenschap 3 4 B2 Slechters R. Steyvers Kris Sandeman Ken Aanduiding Jeugd  
vr 27-10-2017 18:30 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - S.K. Rooierheide A Niv.2 GEW.U15-reeks H niv.2/1 Kampioenschap 3 4 B1 Saglimbeni G. Damiaans Roel Beenaerts Tom KBVB  
zo 29-10-2017 10:00 F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 - Eendracht Termien C Niv.1 GEW.U15-reeks C niv.1 Kampioenschap 1 2 C1 BR.J - JC.PH. Vanrusselt Bart Drieghe Koen KBVB  
zo 29-10-2017 11:00 F.C. Torpedo Hasselt C Niv.1 - S.K. Herkenrode A Niv.1 GEW.U7-reeks R niv.3/2 Kampioenschap 3 4 D4 Theunissen B. Meeus Nataschaa Keupers Catherine Vanlangenhoven A.  
zo 29-10-2017 11:15 F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 - K. Herk-De-Stad F.C. Niv.1 GEW.U17-reeks D niv.2/1 Kampioenschap 5 6 B1 Vanthienen P. Hemelaar Jo   KBVB  
Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Type Trainer     Afgevaardigden    
za 28-10-2017 10:30 Eendracht Termien A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 PROV.U11-reeks C niv.3/2 Kampioenschap Kempeneers G.       Goossens Roel      
za 28-10-2017 13:00 K.V.V. Zepperen-Brustem A Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 PROV.U12-reeks B niv.2/1 Kampioenschap Bijnens J.     Tsorakidis Dimitri Welkenhuysen Kris    
za 28-10-2017 13:00 Eendracht Termien Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt Niv.3 PROV.U21-reeks B niv.3/2 Kampioenschap Debruyne St.       Kindermans S.      
za 28-10-2017 14:30 K. Bocholter V.V. A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 PROV.U8-reeks I niv.3/2 Kampioenschap Kempeneers G.       Kremers Maarten      
za 28-10-2017 15:00 K.V.V. Weerstand Koersel A Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 PROV.U15-reeks C niv.3/2 Kampioenschap Lemmens D.       Welkenhuysen Kris Beenaerts Tom    
zo 29-10-2017 9:30 Fc Landen B Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 PROV.U9-reeks F niv.2/1 Kampioenschap Sweron J.     Houben Ken      
zo 29-10-2017 9:30 Fc Landen A Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 PROV.U9-reeks D niv.2/1 Kampioenschap Slechten Raf       Peeters Johan      
zo 29-10-2017 9:30 K. Bocholter V.V. B Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt B Niv.2 PROV.U8-reeks J niv.3/2 Kampioenschap Christiaans P.       Nauwelaers Ben      
zo 29-10-2017 9:30 K. Park F.C. Houthalen A Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.2 GEW.U7-reeks I niv.1 Kampioenschap Houbrecht M.       Riskin Elke Baeten Audrey Carlier Eef  
zo 29-10-2017 11:00 Spouwen - Mopertingen A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 PROV.U17-reeks C niv.3/2 Kampioenschap Meuwis G.       Buckinx Marc Defraine Filip    
zo 29-10-2017 11:00 W.S. Linkhout A Niv.2 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 GEW.U10-reeks L niv.3/2 Kampioenschap Verding D.       Van Baelen Walter Sandeman Ken    
zo 29-10-2017 11:15 F.C. Alken B Niv.1 - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 GEW.U11-reeks I niv.2/1 Kampioenschap Decoutere Eric       Olaerts Bjorn      
zo 29-10-2017 15:00 K.V.V. Hoeselt A - F.C. Torpedo Hasselt 2 PROV B Kampioenschap         Hayen Wim Bouchet Jo